Eredmények  

VII-VIII. osztály

 Díjazott dolgozatok

Helyezés

Név

Osztály

Iskola

Şcoala

Ország

Felkészítő tanár

Pont-szám

1.díj

Dimén-Varga Fanni

VIII.

Tamási Áron Elméleti Líceum

Liceul Teoretic Tamási Áron, Odorheiu Secuiesc

Székelyudvarhely Odorheiu Secuiesc /

Románia

Kovács  Ágnes

100

2. díj

Keresztes Beáta

VIII.

Simion Bărnutiu  Gimnázium

Şcoala Gimnazială S. Bărnuțiu  Zalău

Zilah/ Zalău,

Románia

Pataki Ida

98

3. díj

Tokes Anna-Erzsebet

 

VIII.

Deák Farkas  Gimnázium

Școala Gimnazială Deák Farkas Miercurea Nirajului

Nyárádszereda/ Miercurea Nirajului, Románia

Nagy Imre

93

dicséret

Hencz Veronika

VII.

Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

Tornalja/

Tornaľa,

Szlovákia/ Slovensko

Kovács Beáta

92

dicséret

Belovics Alexandra

VIII.

Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium

Gimnaziul Maghiar Bethlen Gábor

Beregszász/ Beregovo,

Ukrajna

Riskó Márta

91

különdíj

Csapó Krisztina

VII.

Zilahi Református Wesselényi Kollégium

Liceul Reformat "Wesselényi", Zalău

Zilah/Zalău,

Románia

Vicsai Erzsébet

90

Erdemények 

IX-X. osztály

Díjazott dolgozatok

Helyezés

Név

osztály

Iskola

Şcoala

Ország

Felkészítő tanár

Pont-

szám

1. díj

Kovács Péter Zoltán         

X.

Nagykárolyi  

Elméleti Líceum

Liceul Teoretic Carei

Nagykároly/Carei,

Románia

Szabó Csilla

95

2. díj

Bogdán Eszter

X.

Silvania 

Főgimnázium

Colegiul Naţional "Silvania", Zalău

Zilah/Zalău,

 Románia

Tőtős Dorottya

94

3. díj

Borbándi Zsuzsanna

 

X.

Kolozsvári Református Kollégium

Liceul Teologic Reformat, Cluj-Napoca

Kolozsvár/Cluj-Napoca, Románia

Szilágyi Gizella

90

dicséret

Finta Klára Enikó

IX.

János Zsigmond Unitárius Kollégium

Liceul János Zsigmond, Cluj-Napoca

Kolozsvár/Cluj-Napoca, Románia

Máthé Ildikó

85

dicséret

Jakab Júlia

IX.

Nagy Mózes Elméleti Líceum

Liceul Teoretic "Nagy Mózes", Tg. Secuiesc

Kézdivásárhely/ Targu Secuiesc, Románia

Deák Ferenc

82

dicséret

Fazakas Réka

IX.

Mikes Kelemen Elméleti Líceum

Liceul Teoretic "Mikes Kelemen", Sf. Gheorghe

Sepsiszentgyörgy/ Sfantu Gheorghe,

 Románia

Erdély Judit

80

különdíj

Goór Yvett

X.

Óbecsei Gimnázium

Gimnaziu din  Bečej

Óbecse/Bečej,

Serbia

 

Cseri Angéla

79

 

Eredmények

XI-XII. osztály

Díjazott dolgozatok

Helyezés

Név

Osztály

Iskola

Şcoala

Ország

Felkészítő tanár

Pont-szám

1. díj

Walcz Beatrix

XI.

Székely Mikó Elméleti Líceum

 

Liceul Teoretic "Székely Mikó", Sf. Gheorghe

Sepsiszentgyörgy/ Sfantu Gheorghe,

Románia

Dobra Judit

 

 

 

97,5

2.díj

Gál Krisztina

XI.

Tamási Áron Elméleti Líceum

Marosvásárhely, Románia

Székelyudvarhely/ Oderheiu Secuies,

Románia

Ozsváth Imola

 

 

95

3. díj

Fülöp Dorottya

 

XI.

Bolyai Farkas Elméleti Líceum

 

Liceul Teoretic „Bolyai Farkas”, Tg. Mureș

Marosvásárhely/ Targu-Mures, Románia

Murvai Éva Imola

91,5

 dicséret

Bíró Mónika

 

XII.

Márton Áron Elméleti Líceum

Liceul Teoretic Márton Áron, Miercurea Ciuc

Csίkszereda/ Miercurea Ciuc, Románia

Bara  Katalin

 

90

különdíj

Másody Lilla-Adrienne

 

XII.

János Zsigmond Unitárius Kollégium

 

Liceul János Zsigmond, Cluj-Napoca

Kolozsvár/Cluj-Napoca, Románia

Dénes Éva

83